OLULINE MUUDATUS!

Küllap on teist nii mõnigi täheldanud, et viimane kuu kokkuvõte oli märtsikuus.

Miks ma pole märtsist alates kuu kokkuvõtteid postitanud?

No tegelikult olen küll, aga mitte siin Eluolust blogis, vaid oma uues inglise keelses blogis. Seega pole ma niisama passinud, vaid tegelikult salaja vorpisin ma kokku midagi uut ja ägedat, vähemalt enda arust …

TÄHTIS TEADAANNE!

Eluolust blogi digimuutus ümber Financefreedom.eu blogiks ning nüüdsest võib minu igakuiseid kokkuvõtteid lugeda just eelnimetatud lehelt!

Üle 3 aasta kajastasin oma finantsandmeid ja teekonda finantsvabaduse suunas eesti keeles, kuid 2018. aasta lõpupoole mõtlesin, et mis saaks siis kui hakkaks inglise keeles oma finantssõda kajastama?
Mõeldud, tehtud! Blogimine inglise keeles on minu jaoks millegipärast lihtsam kui eesti keeles ning mis kõige tähtsam, rohkem mõttekaaslaseid!

Oi kui palju Facebooki gruppe, blogisid, foorumeid, redditi lehti, jms, on inglise keeles finantsvabaduse kohta. Kord kui sinna jäneseauku siseneda, siis tagasiteed enam ei ole.

Igatahes, et olla uute postituste ja infoga kursis, soovitan soojalt uuele Facebooki lehele LIKE panna – https://www.facebook.com/FinanceFreedom.eu/ ja kohe kindlasti soovitan sul hakata blogi tellijaks ehk subscriberiks või jälgijaks, mis iganes variant sulle paremini sobib. 

Hakka emaili kaudu tellijaks – http://eepurl.com/dHuOwD

Mis ma ikka su väärtuslikku aega raiskan, mine parem loe mu uut portfelli ülevaadet!

2019. aasta juunikuu portfelli ülevaate intro:

21. veebruar 2016. aastal tegin mina, Eluolust, oma esimese blogipostituse, kus kajastasin 2015. aastal teenitud intressitulusid. Terve aasta intressitulud olid 30,51€. Nüüd, üle kolme aasta hiljem, on need summad mitmekordistunud. Ainuüksi 2019. aasta juunikuuga teenisin passiivselt 373,18€.

Kuidas ma seda tegin?
Loe lähemalt – https://financefreedom.eu/portfolio-update-june-2019/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s