OLULINE MUUDATUS!

Küllap on teist nii mõnigi täheldanud, et viimane kuu kokkuvõte oli märtsikuus.

Miks ma pole märtsist alates kuu kokkuvõtteid postitanud?

No tegelikult olen küll, aga mitte siin Eluolust blogis, vaid oma uues inglise keelses blogis. Seega pole ma niisama passinud, vaid tegelikult salaja vorpisin ma kokku midagi uut ja ägedat, vähemalt enda arust …

TÄHTIS TEADAANNE!

Eluolust blogi digimuutus ümber Financefreedom.eu blogiks ning nüüdsest võib minu igakuiseid kokkuvõtteid lugeda just eelnimetatud lehelt!

Üle 3 aasta kajastasin oma finantsandmeid ja teekonda finantsvabaduse suunas eesti keeles, kuid 2018. aasta lõpupoole mõtlesin, et mis saaks siis kui hakkaks inglise keeles oma finantssõda kajastama?
Mõeldud, tehtud! Blogimine inglise keeles on minu jaoks millegipärast lihtsam kui eesti keeles ning mis kõige tähtsam, rohkem mõttekaaslaseid!

Oi kui palju Facebooki gruppe, blogisid, foorumeid, redditi lehti, jms, on inglise keeles finantsvabaduse kohta. Kord kui sinna jäneseauku siseneda, siis tagasiteed enam ei ole.

Igatahes, et olla uute postituste ja infoga kursis, soovitan soojalt uuele Facebooki lehele LIKE panna – https://www.facebook.com/FinanceFreedom.eu/ ja kohe kindlasti soovitan sul hakata blogi tellijaks ehk subscriberiks või jälgijaks, mis iganes variant sulle paremini sobib. 

Hakka emaili kaudu tellijaks – http://eepurl.com/dHuOwD

Mis ma ikka su väärtuslikku aega raiskan, mine parem loe mu uut portfelli ülevaadet!

2020. aasta jaanuarikuu portfelli ülevaate intro:

Esmalt Kuetzal ja nüüd Envestio?!? Mis toimub? Ma ütlen teile, mis toimub, sitt lendas kodaratesse ja tulemuseks on korralik pasarahe. Envestio ja Kuetzal on mõlemad petuskeemid. Mõlema kohta on Eesti Politsei alustanud ka kriminaalmenetluse, kuigi tulemus peaks olema nüüdseks rohkem kui ilmselge. Peamine on see, et kurjategijad liistule võetakse ja nad oma tegude eest vastutama peavad. Kahjuks olen seda usku, et mingisugust raha me tagasi ei saa.

Mina kaotasin õnneks vähe, investeerisin eelmise aasta jaanuaris Envestiosse 500€. Teised tegelased aga kaotasid tuhandeid kui mitte kümneid ja sadu tuhandeid. Isegi kurikuulus Rahakratt kaotas päris kopsaka summa.

NB! Ma ei taha paanikat tekitada, sest turul eksisteerib mitmeid legitiimseid ühisrahastusplatvorme ja P2P investeerimine on suurepärane viis intressitulude genereerimiseks. Seda öeldes, pole ma üheltki teiselt platvormilt raha tagasi lunima läinud.

Mis ma ikka seletan. Vaatame parem mu portfelli arengu üle.

Loe lähemalt – https://financefreedom.eu/portfolio-update-january-2020/

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s