Soovituskoodid

Soovid investeerimisega alustada?

Kasuta soovituskoodi ning teeni lisatulu!

MINTOS.COM:  https://c.trackmytarget.com/pjt2r4

Kindlasti minu üks lemmikumaid ühisrahastusplatvorme.
Kasutan laenamisel hetkel käivat MOGO cashback kampaaniat, millega saab olenevalt laenu pikkuse põhjal osa investeeritud summast kohe tagasi, a la 5+ aastaste laenude puhul 5% kohe tagasi. See kõik tõstab üldist tootlust märkimisväärselt.
Näiteks tänu cashback kampaaniale on regulaarse 12% intressi ja 5 aastase laenu pikkuse puhul tootlus ehk ROI lausa ~19,50% aastas!

Kuidas võtta osa Mintos cashback kampaaniast?

  • Lood konto minu soovituslingi kaudu (klikka siia), et saada 1% boonust investeeritud summalt 3 kuu eest (4 kuu jooksul);
  • Boonus arvutatakse 30, 60, 90 päeval peale liitumist ja makstakse välja reaalselt 60, 90 ja 120 päeval; 60 ja 90 päeval boonus leitakse vahepealse portfelli kasvu pealt;
  • Registreerid ennast Mogo cashbacki programmi (peale registreerimist otsi suurt kollast bännerit, kus on kirjas “Join our campaigns and earn more”);
  • Investeerid summa Mogo 5% cashbackiga laenudesse (vähemalt 60 kuud pikad ja vähemalt 12% intressiga);
  • Reinvesteerid laekunud cashbacki, boonuse ning intressid esimesel võimalusel;

Edukaid investeeringuid!

mintos new logo.jpg

___________________________________________

ESTATEGURU.EU: https://c.trackmytarget.com/q7gv3m

  • Iga sõber, kelle Sa kutsud (kasutades oma soovituskoodi linki) saab pärast registreerimist kolme esimese kuu jooksul teostatud investeeringute kogusummalt 0,5% soovitusraha oma virtuaalkontole.
  • Mis veel parem – tänutäheks soovitamise eest maksame iga meile investeerima toodud sõbra eest, kes investeerib kolme kuu jooksul rahastatud laenu, investeeritud summalt 0,5% soovitusraha Sinu virtuaalkontole.

EstateGuru Logo Option 6
___________________________________________

CROWDESTATE.EU: https://c.trackmytarget.com/90whbd

Crowdestate asutati eesmärgiga muuta kinnisvarasse investeerimine kättesaadavaks igale soovijale ning elimineerisime kõik kolm eelpool välja toodud olulist takistust.
Minimaalne investeeringu summa on 100 eurot (jah, Sa näed õigesti) ning see on jõukohane igale investeerimisest huvitatud inimesele.

Kõik investeerimisvõimalused on hoolikalt valitud ning läbinud põhjaliku taustakontrolli, mistõttu investeerimisotsuse tegemine on lihtne ja kiire.

Tänaseks liitunud juba tuhandeid investeerimisest huvitatud, uudishimulikke ning oma kogemusi ja arvamusi jagavaid liikmeid.

Crowdestate on uus viis kinnisvarasse investeerimiseks. Liitu ning pane oma raha enda kasuks tööle (mitte vastupidi)!

crowdestate

______________________________________________

BULKESTATE.COM: https://c.trackmytarget.com/h2f080

Bulkestate pakub kõigile lihtsat, turvalist ja läbipaistvat viisi osta ja investeerida kinnisvarasse.

Kuidas toimub Bulkestate?

Meie kõige tähtsam prioriteet on sajaprotsendiline kliendirahulolu ning õigete valikute tegemine oma investorite huvides. Kõik Bulkestate pakkumised (ükskõik, kas investeerimisprojektid või kinnisvarapakkumised) on läbipaistvad, turvalised ning vastavad mistahes seaduses sätestatud nõuetele.

Meie teenuste maksumus sisaldub pakkumise hinnas. See tähendab, et ühisostude pakkumiste hind juba sisaldab meie teenustasusid ning muid tasusid ei lisandu. Investeerimisprojektide oodatav investeeringu tulusus kajastab tulu pärast meie teenustasude mahaarvamist.

bulkestate soovituskood
___________________________________________

Kogu BOONUSEID päris rahas – BONUSWAY.EE 

Bonusway | Kõik maailma suurimad e-poed ja majutuspakkujad ühes kohas!
Kui liitud läbi soovituslingi, saad soodsamalt shopata kõikvõimalikes poodides, erinevad %-id on toodud välja kodulehel.
Lisaks registreerudes läbi soovituslingi, saad TASUTA 3€ krediiti 🙂

NB! Tegu ei ole investeerimise soovitusega! Enne investeerimist tutvu põhjalikult teenusepakkuja tingimustega, investeeringu taustaga või pea nõu asjatundjaga.